Zakres prac

Technika diamentowa

Diament to jedna z najtwardszych i najtrwalszych substancji, które występują w przyrodzie. Technika diamentowa wykorzystywana do cięcia betonu, żelaza czy żelbetonu to jedna z najbardziej popularnych technik w branży budowlanej na całym świecie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stale poszerzamy ofertę. 

Czytaj więcej

 

Prace zbrojarskie

Każda nowa inwestycja budowlana wymaga tego, aby zastosować trwałą i odporną na upływ czasu oraz uszkodzenia konstrukcję. Dotyczy to zarówno budownictwa mieszkaniowego, hal fabrycznych, obiektów użyteczności publicznej, magazynów oraz infrastruktury drogowej (mostów, wiaduktów i tuneli).

Czytaj więcej

 

 

Murarze elewacyjni lub przemysłowi

Technologia murowana należy do najczęściej stosowanych w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i usługowym, gwarantując trwałość na długie lata przy zastosowaniu odpowiedniej technologii i wysokiej jakości prac.

 

Czytaj więcej

 

Budownictwo ogólne

Działając na rynku budowlanym, ważne jest, aby oferować szeroki zakres usług skierowany do osób prywatnych, instytucji, deweloperów, przedsiębiorców i drogowców. Od pomocy przy projektowaniu, poprzez realizację aż do prac wykończeniowych.

 

Czytaj więcej