Działając na rynku budowlanym, ważne jest, aby oferować szeroki zakres usług skierowany do osób prywatnych, instytucji, deweloperów, przedsiębiorców i drogowców. Od pomocy przy projektowaniu, poprzez realizację aż do prac wykończeniowych.

Obiekty mieszkaniowe i usługowe

Naszym zleceniodawcom z sektora budownictwa mieszkaniowego oferujemy kompleksowe wykonawstwo związane ze wznoszeniem obiektów o konstrukcji żelbetowej. Wciąż najpopularniejsze są obiekty murowane, które tworzymy w oparciu o dostarczone projekty lub też korzystając z pracy zaufanych projektantów.

Inne obiekty

Kontrahentom z sektora budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej czy infrastruktury drogowej oferujemy kompleksowe wykonawstwo prac z użyciem konstrukcji żelbetowych.

Remonty i adaptacje

Zakres oferowanych przez naszą firmę prac budowlanych obejmują także usługi remontowe i adaptacyjne. Pracujemy zarówno wewnątrz obiektów, jak i zajmujemy się elementami zewnętrznymi. Nowa elewacja, ocieplanie, remont dachu czy dobudowanie kolejnych pięter. Jesteśmy elastyczni i gotowi do pracy wedle harmonogramu.

Dlaczego my?

Bez względu na zakres wykonywanych przez nas prac, naszym zleceniodawcom gwarantujemy najwyższą jakość, dotrzymywanie terminów oraz fachowe wsparcie na każdym z etapów. Satysfakcja klientów jest naszym mottem.