Technologia murowana należy do najczęściej stosowanych w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i usługowym, gwarantując trwałość na długie lata przy zastosowaniu odpowiedniej technologii i wysokiej jakości prac.

Murowane

Przed przystąpieniem do działania, nasi pracownicy wnikliwie zapoznają się z dostarczoną dokumentacją projektową, co gwarantuje wykonanie zgodnie z założeniami naszych partnerów i przyszłych użytkowników. Inwestycje budowlane realizujemy kompleksowo przy uwzględnieniu wszelkich wymagań. Końcowy efekt pracy zależny jest zarówno od zaangażowanej i doświadczonej brygady murarzy, jak i z korzystania z nowoczesnych technologii, porządnego sprzętu oraz wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Elewacje

Specjalizując się w budowie obiektów od fazy projektowej aż do realizacji „pod klucz”, dużą wagę przykładamy do wykończenia. Gwarantujemy, że estetyka elewacji budynku będzie dopasowana do otoczenia oraz że zostanie wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną. Poza budową nowych obiektów zajmujemy się także modernizacją i remontami już istniejących. Wykonujemy między innymi: naprawę tynków, termomodernizację dachów i elewacji z wykorzystaniem styropianu oraz wełny mineralnej, montaż sztukaterii czy nowoczesne elewacje z zastosowaniem szkła, płyt HPL itp.

Obiekty przemysłowe

Nasza firma oferuje wykonanie obiektów przemysłowych, które będą nie tylko spełniać, lecz także przewyższać wszelkie normy i wymagania stawiane tego rodzaju konstrukcjom.

Oferujemy wykonanie obiektów stalowych oraz murowanych, które wyróżniać się będą dużą odpornością na upływ czasu i zmienne warunki atmosferyczne. Zaangażowanie, doświadczenie oraz sprawdzone materiały i dokładny montaż z dbałością o detale – bez względu na wielkość i przeznaczenie obiektu nasi zleceniodawcy mają pewność rzetelnie wykonanej pracy.

Nasze atuty

Świadczymy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz organizujemy szkolenia dla załogi. Terminowość oraz stały kontakt z inwestorem to kolejne atuty współpracy z doświadczoną firmą budowlaną. Jesteśmy dyspozycyjni – naszym celem jest rzetelne wywiązanie się ze zlecenia ku satysfakcji klientów.