Diament to jedna z najtwardszych i najtrwalszych substancji, które występują w przyrodzie. Technika diamentowa wykorzystywana do cięcia betonu, żelaza czy żelbetonu to jedna z najbardziej popularnych i cenionych technik w branży budowlanej na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale poszerzamy naszą ofertę. Jednymi z wiodących usług są przewierty w przegrodach żelbetonowych, cięcia betonu oraz wyburzenia wykonywane techniką diamentową.

Szybkość i dokładność
Technika diamentowa pozwala wykluczyć lub znacznie zminimalizować wpływ drgań na konstrukcję podczas prac związanych z rozbiórką, demontażem, wycinaniem otworów technologicznych czy wierceniach. W branży budowlanej technika diamentowa zyskała ogromną popularność na cały świecie. O zaletach techniki diamentowej można wiele powiedzieć, ale do najważniejszych należą precyzyjne wywiercanie otworów w betonie, szybkie wiercenie otworów oraz minimalny poziom hałasu jakie generuje.

Cięcie żelbetu
Tarczowe piły diamentowe pozwalają na precyzyjne cięcie żelbetu – są wydajne i sprawdzają się w pracach korekcyjnych. Technika diamentowa jest techniką, która generuje więcej zasobów finansowych, ale baz wątpienia szybkość oraz precyzja wykonania wierceń żelbetonowych błyskawicznie rekompensuje koszty jej wykorzystania, zwłaszcza przy dodatkowych pracach związanych z choćby z niezaplanowanym wykonaniem otworów drzwiowych, technologicznych i okiennych.

Wieloletnie doświadczenie
Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, posiadamy maszyny najnowszej generacji

Nasze zalety
Precyzyjne wykończenie obrabianych powierzchni oraz praca niemalże w każdych warunkach- to nasze zalety. Nie boimy się wyzwań, podejmujemy każde zlecenie- naszym celem jest zadowolenie klientów.