O nas

,,Kto nie idzie do przodu ten się cofa”

Johann Wolfgang von Goethe

P.H.U. Kris Bauen to firma działająca na polskim rynku od 2008 roku. W związku z rozwojem struktur firmy w roku 2015 zapadły istotne decyzje dotyczące przyszłości i kierunku rozwoju. Dnia 12.06.2015 r. Kris Bauen poszerzył działalność o dziedzinę handlu. Mając na uwadze doświadczenie zatrudnionej kadry z rynkiem wschodnim, rozpoczęliśmy współprace z kilkoma kluczowymi podmiotami gospodarczymi za naszą wschodnią granicą.

Produkty papierowe Almusso

Firma P.H.U Kris Bauen jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem produktów Almusso na rynku Ukraińskim. Oferujemy wysokogatunkowe produkty marki Almusso, stworzone dla najbardziej wymagających klientów. Każdy z proponowanych przez nas produktów jest opracowany pod kątem nieco innych potrzeb, zawsze jednak oferujemy najwyższą jakość,komfort i walory użytkowe.

Produkty rolne

Mając na uwadze rosnące trendy związane z importem produktów rolnych do naszego kraju nawiązaliśmy kontakt handlowy z szeregiem gospodarstw rolnych na terenie Ukrainy. Korzystając z szerokiej siatki kontaktów u naszych wschodnich sąsiadów, z powodzeniem importujemy wyselekcjonowane ziarna kukurydzy. Współpracujemy zarówno z producentami paszowymi jak również z przemysłem alkoholowym. Nasi kontrahenci cenią nas za sumienne podejście do spełnienia wymogów jakościowych zamawianego towaru oraz terminowość dostaw.